Kapitalne produkty z bambusa dla najmłodszychdzieci o których prawdopodobnie nie wiedziałeś 

https://naanaawood.pl/product-category/drewniane-zabawki/ 

Bambus jest nie tylko materiałem budowlanym lub dekoracyjnym, ale również produkuje się z niego włókna. Owe włókna służą między innymi do wytwarzania wielce wygodnych kocyków i chłonnych ręczników dla dzieci.  

Bambusowe: kocyk oraz ręcznik znakomite na wyprawkę dla dziecka 

Wyprawka dla dziecka powinna obejmować produkty najwyższej jakości i nader dobrze byłoby, gdyby były to artykuły naturalne. Kocyki oraz ręczniki z bambusa są bardzo właściwym wyborem. 

Wybór właściwych zabawek z drewna dla naszych pociech

Wybór odpowiednich zabawek z drewna dla pociech może być trudnym zajęciem. Na rynku jest taki natłok rozmaitych typów zabawek z drewna, że może być nielekko określić, które z nich są najlepsze dla twojej pociechy. 

Powinieneś upewnić się, że kupowana zabawka drewniana nie jest wyprodukowna także trujących materiałów. Nie chcesz nabywać czegoś, co mogłoby potencjalnie zaszkodzić twojemu dziecku.  

Warto zadbać o to, ażeby zabawka miała jakąś wartość kształcącą. Może to obejmować naukę kolorów, kształtów, liter i cyfr, a także bardziej złożone zadania, takie jak liczenie jakiś elementów lub odczytywanie godziny na analogowej tarczy zegara. 

No i oczywiście ważne jest, aby dziecko naprawdę lubiło bawić się tą zabawką!

Rodzaje zabawek z drewna

Drewniane zabawki to wspaniały sposób na wprowadzenie dzieci w świat sztuki i kreatywności. Zapewniają także bezpieczne i ekologiczne środowisko.

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama zabawek z drewna. Od lalek, samochodów, pociągów i puzzli po klocki, kukiełki i kuchnie i warsztaty do zabawy. 

Zabawki drewniane posiadają różnorakie kształty oraz rozmiary i różny poziom złożoności.

Typy zabawek drewnianych dla dzieci to między innymi: 

  • Klocki: są świetne dla dzieci, które chcą odkrywać swiat w czynny sposób. 
  • Zabawki do ciągnięcia: mogą to być drewniane auta albo drewniane pociągi 
  • Zabawki imitujące sprzęty dorosłych: warsztaty,kuchnie, narzędzia do majsterkowania 
  • Puzzle: Puzzle zapewniają pierwszorzędną zabawę i wspomagają rozwój dziecka 
  • Lalki, kukiełki 

Tablice manipulacyjne z drewna 

Drewno jest pierwszorzędnym surowcem do budowy zabawek edukacyjnych i rehabilitacyjnych. Jest miłe i ciepłe . Do tego typu zabawek należą tablice manipulacyjne z drewna. Służą one do zabawy, ale także do rozwoju dziecka.