Doradzimy, zaplanujemy,
zorganizujemy


Konferencja, gala, szkolenie - to nasza specjalność.

Aktualności


Konferencja i Gala Business Fashion & Technology

W dniach 27-28 marca 2014 obędzie się premierowa edycja Business Fashion&Technology, której jesteśmy głównym organizatorem. Jest to pierwsze wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, podczas którego zaprezentowane zostaną możliwości wykorzystania nowych technologii w branży fashion. BF&T jest częścią Cracow Fashion Week.

Więcej...

BF&T to dwa dni oraz dwie części. Pierwszego dnia odbędzie się część konferencyjna o charakterze szkoleniowo-biznesowym. Podczas niej, zaproszeni eksperci podzielą się wiedzą na temat wykorzystania nowych technologii w branży fashion oraz jak wykorzystać je do zwiększenia zysków przedsiębiorstwa.

Druga część to ekskluzywna gala połączona z pokazami mody z wykorzystaniem omówionych wcześniej technologii. Swoje autorskie kolekcje zaprezentuje m.in. Iwona Kossmann . W specjalnej strefie będzie można zobaczyć i przetestować gadżety, technologie, które z powodzeniem można stosować w branży fashion.

NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH

Podczas gali odbędzie się również rozdanie nagród dla firm, które najlepiej i najbardziej kreatywnie łączą modę z nowoczesnymi technologiami. Wyróżnionych zostanie około 50 podmiotów oraz osób w 10 kategoriach:
1. Marka modowa w Social Media;
2. Produkt wearable devices;
3. Produkt e-commerce w branży fashion;
4. Aplikacja lub strona mobilna w branży fashion;
5. Innowacyjna marka z sektora mody wykorzystująca nowe technologie;
6. Magazyn modowy promujący nowe technologie;
7. Moda na start;
8. Nowoczesna klasyka;
9. Najlepiej ubrany Businessman;
10. Najlepiej ubrana Businesswoman.

Coraz więcej marek odzieżowych oraz projektantów decyduje się na wykorzystanie nowoczesnych technologii. Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami? Pragniesz uzyskać wiedzę, która cię wyróżni na rynku i da przewagę nad konkurencją? Zapraszamy na BF&T 2014!

Więcej informacji na www.bfte.plII Europejski Kongres Mobilności Pracy

Jesteśmy odpowiedzialni w dniach 7-8 kwietnia 2014 za kwestie organizacyjne na Europejskim Kongresie Mobilności Pracy (EKMP). To największe cykliczne, niekomercyjne wydarzenie w Europie poświęcone tematyce eksportu usług i delegowania pracowników.

7 i 8 kwietnia 2014 roku przedsiębiorcy, politycy oraz przedstawiciele administracji i nauki spotkają się w Krakowie, aby znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące eksportu polskich usług i delegowania pracowników. Podobnie jak w ubiegłym roku wiele miejsca poświęcone zostanie dyrektywie wdrożeniowej dotyczącej delegowania pracowników, której przyszłość i kształt nadal nie są jeszcze przesądzone.

Więcej...

II Europejski Kongres Mobilności Pracy uświetnią wybitni europejscy eksperci. W czasie sesji plenarnej gościć będziemy osoby odpowiedzialne za negocjacje przy uchwalaniu nowych oraz interpretację już obowiązujących przepisów. W trakcie drugiego dnia uczestnicy zyskają możliwość wzięcia udziału w warsztatach dotyczących praktycznego zastosowania obowiązujących obecnie regulacji w zakresie poświadczania druków A1.

Podobnie jak w roku ubiegłym, w czasie uroczystej Gali – w pierwszym dniu Kongresu – wręczona zostanie prestiżowa nagroda Labor Mobilis za wybitne zasługi dla promowania i wspierania mobilności pracy oraz eksportu usług, który daje zatrudnienie ponad 340 000 Polaków i zapewnia byt 24 000 polskich przedsiębiorstw.

Więcej informacji na www.koordynacja.orgTargi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile - IT

W dniach 27-28 maja 2014 r. w Krakowie odbędzie się premierowa edycja Targów Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT. Wydarzenie jest poświęcone zagadnieniom związanym z efektywnym wykorzystaniem technologii mobilnych zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym.

Wysoki poziom programu towarzyszącego zapewnią instytucje specjalistyczne, środowisko naukowe i badawcze oraz specjaliści i praktycy branżowi. Głównym punktem merytorycznym Targów będzie równcześnie odbywająca się konferencja Mobile Trends for Business w której organizacji będziemy współuczestniczyć.

Więcej...

Chmura i outsourcing IT, Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstwa, Bankowość i finanse, Oferta dla sektora publicznego, M-marketing i M-commerce, Sprzęt i infrastruktura, Telemedycyna itp.

Mobile Trends for Business

Mobile Trends Conference to największa w Polsce konferencja poświęcona mobilnym technologiom, skierowana dla biznesu, marketingowców i deweloperów. Zapraszamy na specjalną edycję - Mobile Trends for Business, która odbędzie się przy premierowej edycji Targów Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT.

Dwa dni poświęcone wyłącznie najnowszym trendom dotyczącym technologii mobilnych, wykorzystywanym w biznesie; Dwie, równoległe ścieżki – możliwość wyboru prelekcji; Najlepsi eksperci z całego świata; Networking, możliwość wymiany biznesowych doświadczeń; Zagadnienia obejmą nie tylko możliwości mobile marketingu, ale także rozwiązań sprzętowych, zastosowania chmury, wykorzystania mobilnych technik do zarządzania czy rozwoju firmy.

Więcej informacji na www.mobile-it.com.plSkontaktuj się z nami!


info@redtable.pl

730 99 67 90Siedziba, adres korespondencyjny:

os. Albertyńskie 15/52
31-852 Kraków

NIP: 868-187-02-60
REGON: 120849490Projekt i realizacja: